O nas

Nasz zespół tworzymy MY DIETETYCY.

Nasze długoletnie doświadczenie oraz bezskuteczne poszukiwanie programu, który w pełni spełniłby nasze oczekiwania zaowocował stworzeniem kompleksowej platformy do obsługi pacjenta w gabinecie dietetyka – Platformy DietPerfekt.

mgr Anna Jędrusik

Dietetyk Kliniczny

Jestem absolwentką Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Szkolenia i ciągłe podnoszenie kwalifikacji stanowią znaczną część mojego standardowego dnia pracy. Brałam i nadal systematycznie biorę udział w konferencjach specjalistycznych, zjazdach naukowych, warsztatach i wielu szkoleniach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Promocji Zdrowego Życia i Żywności, Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej oraz Polskiego Towarzystwa Wspierania Osób z Nieswoistym Zapaleniem Jelita.

Umysł ścisły… w projekcie poza aspektem merytorycznym odpowiadam za wszelkie liczby, normy, wzory, kalkulatory i inne równie ważne.

mgr inż. Elżbieta Kolczyńska

Technolog Żywienia Człowieka

Ukończyłam Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, na Wydziale Żywienia Człowieka. Dietetyka, jak każda dziedzina dotycząca człowieka wymaga ciągłego pogłębiania wiedzy, szukania nowych rozwiązań i możliwości. Szczególnie interesują mnie choroby metaboliczne, autoimmunologiczne oraz opracowywanie diet eliminacyjnych w nietolerancjach pokarmowych.

Zdaniem wspólników urodzona estetka… w projekcie odpowiadam za kwestie merytoryczne, szatę graficzną Platformy, materiałów reklamowych oraz wizerunku w mediach społecznościowych.

mgr Anna Nowak

Dietetyk Sportowy

Jestem absolwentką trzech kierunków kształcenia: dietetyki, promocji zdrowia oraz wychowania fizycznego. Nadal studiuję psychodietetykę w Wyższej Szkole Humanistycznej w Lesznie.

W pracy dietetyka najwyższą wartość stanowi dla mnie indywidualne podejście do każdego pacjenta.
Ze zdrowym odżywianiem i sportem jestem  związana od najmłodszych lat, aktywnie promuję zdrowy tryb życia.

Pasjonatka treningu siłowego oraz biegów ulicznych… w projekcie odpowiadam za kwestie związane z aktywnością fizyczną, suplementacją oraz współtworzyłam panel do obsługi dzieci i kobiet ciężarnych.

mgr Dagmara Bartosińska

Dietetyk Kliniczny

Project Manager

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Regularnie biorę udział w licznych szkoleniach celem ciągłego poszerzania swojej wiedzy. W naszym zespole czuwam nad systematycznym rozwojem Platformy i jej promocją.

Kreatywność, cierpliwość, empatia, asertywność i komunikatywność to moje wrodzone cechy :). W projekcie jestem łącznikiem pomiędzy twórcami Platformy a licencjobiorcami.

Zależy nam, aby Platforma DietPerfekt spełniała również Wasze oczekiwania dlatego też jesteśmy otwarci na Wasze sugestie.

Stwórzmy razem idealne narzędzie pracy dla dietetyka!